Hakkımızda

STAR Kompak, önde gelen bir marka olarak geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve yüksek kaliteli üretimleri ile sektörde öne çıkmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışında toplam 38 bayisi, 47 uzman personeli ve 34 modern makinesi ile yılda ortalama 100.000 m2 üretim kapasitesine sahiptir. Kalitesini sürekli olarak geliştiren STAR Kompak, 2001 yılından bu yana hizmet vererek 8.000'den fazla müşteriye ulaşmıştır.

Hemen Ara

Star Kompak Kabin Sistemleri

Proje Süreç Yönetimi

1
Icon
Projenizi Gönderin

Tarafımıza gönderdiğiniz projeniz, uzman personelimiz tarafından teklif sürecine dahil edilir ve detaylı bir şekilde incelenir.

2
Icon
Ürün Tercihi

Web sitemiz üzerinden, projenize en uygun ürünleri, modelleri, renkleri ve aksesuarları seçerek tercihlerinizi belirleyebilirsiniz

3
Icon
Teklif Alın

Mimari ekibimiz projeniz için detaylı inceleme ve metraj çalışması yaparak tercih edilen ürün ve aksesuarlar için sizlere en iyi teklifi sunar.

4
Icon
Sipariş Onayı

Sipariş onay formu, onaylanan teklif sonrasında tarafınıza iletilir. Ürün detaylarını ve proje teslim tarihi dikkate alınarak iş planlamasına dahil edilir.

5
Icon
Üretim Planlama Süreci

Teknik ofis ekibi, sistemde onaylanan projenizin rölöve planını inceler ve proje onayı öncesinde üretim planlama sürecine dahil edilir.

6
Icon
Proje Onayı

Üretim planlama surecinde mimari ekibimiz tarafından oluşturulan ve tüm proje detaylarının yer aldığı imalat çizimleri onayınıza sunulur.

7
Icon
Panel İmalat Süreci

Onayınızı aldıktan sonra, projenin tüm detayları dikkate alınarak panel ebatlama listesi oluşturulur ve üretim işlemine başlanır.

8
Icon
Aksesuar Üretim Süreci

Projeniz için onayladığınız aksesuarlar üretim ve paketleme surecine dahil edilir.

9
Icon
Kalite Kontrol

Kalite kontrol ekibimiz, üretimi tamamlanan tüm panelleri ve aksesuarları projenin gereksinimlerine uygun bir şekilde kontrol edilir.

10
Icon
Sevkiyat Süreci

Tüm ürünler, kontrol edildikten ve özenle paketlendikten sonra, Sipariş Onay Formunda belirtilen teslim tarihinde şantiyeye sevk edilir

11
Icon
Montaj Süreci

Sevk edilen ürünlerin şantiyedeki dağıtımı yapıldıktan sonra montaj ekibimiz ürünlerin montajını gerçekleştirir.

12
Icon
Ürün Teslimi

Ürünler, montajı tamamlandıktan sonra son kontrolleri ve temizliği yapılır. Ardından, teslim formu ile proje saha yetkilisine teslim edilir.

Çözüm Ortaklarımız